Kőrösi Imre:Mint férgek a sajtban...
foorás: Lelkiismeret 88 2008.02.16. 15:02
Úgy nyüzsögnek az Izrael javára kémkedő hírszerzők, az uniós szervezetekben.Kiborult a bili az unióban! Amiről évek óta tudnak az unió vezetői,arról már elérkezettnek látták az időt, hogy az megosszák a közvéleménnyel is. Példátlan az Európai Unió történelmében, hogy annak soros elnöke olyan nyilatkozatot tesz, amely nyiltan kritizálja Izrael állam agressziv hírszerző politikáját. A Finn Köztársaság miniszterelnöke, aki jelenleg az uniót képviseli, nyilatkozatában bírálta az izraeli titkosszolgálat uniós tevékenységét.
Kőrösi Imre:Mint férgek a sajtban...
(PPSZ Sajtószolgálat,2006. aug.11.)
Úgy nyüzsögnek az Izrael javára kémkedő hírszerzők, az uniós szervezetekben.

Kiborult a bili az unióban! Amiről évek óta tudnak az unió vezetői,arról már elérkezettnek látták az időt, hogy az megosszák a közvéleménnyel is. Példátlan az Európai Unió történelmében, hogy annak soros elnöke olyan nyilatkozatot tesz, amely nyiltan kritizálja Izrael állam agressziv hírszerző politikáját.
A Finn Köztársaság miniszterelnöke, aki jelenleg az uniót képviseli, nyilatkozatában bírálta az izraeli titkosszolgálat uniós tevékenységét.
Jelezte, hogy az Európai Unió hátrányos helyzetbe került, mert úgy pénzügy, vagy biztonságpolitikai kérdésekben, ha döntést hoznak, azt egy órán belül Izraelben már tudják!
Az még nem ismert, hogy hány uniós ország vezető diplomatáját szervezte be az izraeli titkosszolgálat, de katasztrofális következményei mára már beláthatatlan következményekkel járnak.
Bizalmatlanság alakult ki az uniós tagállamok között, amiatt, hogy az unió alapvető érdekei sérülnek.
A helyzet tragikomikumát az is jelzi, hogy ma az izraeli titkosszolgálatot a KGB utódszervezete irányítja. Az 1970-es években megindult orosz ügynök kitelepítés Izraelbe, ma jól képzett, több ezer KGB-sel működtetett önálló rendszert dolgoztat Izraelben és közvetlen az unión belül is.
Nagy bátorságra vall a finn miniszterelnöktől, hogy ilyan súlyos problémát vet föl, vállalva az antiszemitizmus vádját is.
Mert, mint jelzi, a MOSZAD azonnal eladja információit bárkinek a világban, aki fizet érte, illetve Izrael érdekében hasznosításra kerül.
Ez a nyilatkozat teljes egészében összhangban áll azon amerikai tábornokok véleményével, akik hasonló vádakkal illették az izraeli titkosszolgálatot.
Az amerikai vezérkar legsúlyosabb problémája ugyanis az, hogy minden szupertitkos katonai fejlesztési terve rövid időn belül az oroszok, valamint Kína kezébe kerül.
Mint jelezték, az iráni urándúsítás tulajdonképp a Moszad által pénzért kiszolgáltatott titkokra épül.
Miután az amerikai politikusok Izraelt barátként kezelik, megbüntetni csak azzal tudják, hogy évente többszáz Moszad és Sim-bét ügynököt utasítanak ki az Egyesült Államokból!
Alig több mint egy éve, hogy Kozenkay Jenő nyilatkozata a Demokratában megjelent és felrázta, felnyitotta a magyar értelmiség szemét, akik hitetlenkedve csóválták fejüket: az nem lehet, hogy Magyarországról ennyi zsidó ügynök hordja szét az információkat, mint kisegér a sajtot!?
Azt jelezhetjük, hogy az unión belüli feszültség mindaddig fog növekedni, míg a zsidó ügynököket életfogytiglan börtönre nem fogják ítélni, vagy hasonló módszerekkel, mint Izrael teszi, ki nem végzik.
|